Детальніше про послугу

Згідно п. 3.35 ПКЕЕ (правила користування електричною енергією) установка систем ЛУЗОД або АСКОЕ є обов’язковим для діючих (крім багатоквартирних житлових будинків та населених пунктів) і нових об’єктів з приєднаною потужністю понад 150 кВт та середньомісячним обсягом споживання від 50 тис. КВт / год.

ЛУЗОД і АСКОЕ – це комплексні автоматизовані системи, які вимірюють, збирають, обробляють і передають дані про обсяги і параметри електричної енергії, і значення споживання потужності окремого об’єкта електропостачання.

Яка різниця між ними?
  • ЛУЗОД (локальне устаткування збору і обробки даних) – це система, яка забезпечує передачу даних з приладів обліку на сервер АСКОЕ електропередавальної організації, тому власник ЛУЗОД не має можливості оперативно відслідковувати обсяги свого електроспоживання.
  • ВАЖЛИВО!
    У 100% випадків систему ЛУЗОД встановлюють підприємства для виконання приписів енергопостачальної компанії.
  • АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електричної енергії) – включає в себе ЛУЗОД, канал зв’язку, і сервер обробки отриманих даних. Завдяки можливості обробки даних споживання електроенергії, власник АСКОЕ може дистанційно контролювати обсяг споживання електричної потужності та електричної енергії. Використання АСКОЕ дозволяє власнику оперативно контролювати електроспоживання і дотримуватися лімітів, зазначені в договорі.
  • ВАЖЛИВО!
    Установка АСКОЕ виправдана для організацій із значним споживанням електроенергії.

Дізнатися точну вартість робіт

Ми зв'яжемося з вами, оформимо замовлення, зробимо розрахунки робіт і відправимо вам кошторис найближчим часом
*Мінімальне замовлення 5000 грн.