Детальніше про послугу

Електропостачання – найважливіша складова при плануванні будівництва і ремонту. Грамотно складена проектна документація забезпечує безперебійне споживання та ефективне використання енергетичних ресурсів, правильний підбір кабельних ліній і автоматики, а також, в більшості випадків, економію матеріалів та трудових ресурсів при монтажі.

Проектування електричних мереж поділяють на:

  • проектування внутрішніх мереж – використовується для монтажу електропроводки в квартирах, офісах, котеджах, складах, магазинах, торгових центрах і т.п.
  • проектування зовнішніх мереж – необхідно для укладення договорів на споживання електричної енергії, будівництва електричних мереж 0,22 – 10 кВ, трансформаторних підстанцій, кабельних збірок, електрощитових, вузлів обліків і т.д., і розробляється на підставі отриманих Технічних умов у оператора системи розподілу.

Основними завданнями при проектуванні системи електропостачання є

  • Розрахунок навантаження споживача. Початковий етап, від якого залежить подальший вибір кабелю і автоматів захисту. Розрахунок навантаження проводиться як для мереж освітлення, так і для силових мереж. Також з урахуванням всього навантаження підбирається ввідний кабель.
  • Вибір перетину і марки проводів. При монтажі системи електропостачання для прокладки внутрішніх силових мереж допускається використання кабелів тільки з мідними жилами (ПУЕ п. 7.1.34).
  • ВАЖЛИВО!
    Внутрішні мережі повинні бути виконані кабелем який не поширює горіння і має знижене димовиділення.
  • Визначення методу прокладки проводів: прихованим або відкритим способом; довжину кабельних ліній. Комплектування електричних щитів і підбір автоматів.
ВАЖЛИВО!
Пожежна безпека і надійність – ось на що в першу чергу необхідно звернути увагу при підборі автоматів захисту.

Розрахунок контуру заземлення. (Для подальшого монтування системи захисного заземлення). Тут необхідний розрахунок, який залежить від великої кількості факторів: питомий опір ґрунту, коефіцієнти сезонності для певних кліматичних груп, матеріал заземлювача і т.д. Також необхідно врахувати тип вступної кабельної лінії, що підходить до будинку.

Проектування зовнішніх мережвід 1 міс.від 10000 грн.
Проектування внутрішніх мережвід 1 тижнявід 8 000 грн.

Дізнатися точну вартість робіт

Ми зв'яжемося з вами, оформимо замовлення, зробимо розрахунки робіт і відправимо вам кошторис найближчим часом
*Мінімальне замовлення 5000 грн.